Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z tego mechanizmu m.in. w celu prowadzenia statystyk odwiedzin (Google Analytics) oraz poprawy użyteczności strony. Jeśli nie wyrażasz zgody na przesyłanie cookies do Twojego urządzenia - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka

x
Klienci indywidualni
Klienci biznesowi
Zostań naszym klientem
Wybierz produkt który Cię interesuje


Centrum klienta

Skontaktuj się z naszym konsultantem, dzwoniąc na numer infolinii:

792 836 195

 

Formularz kontaktowy

Rzetelna firma

Kariera

Aktywum powstało po to, by pomagać ludziom w realizowaniu marzeń i pomysłów biznesowych. Jest firmą inną niż wszystkie, głównie dzięki ludziom, którzy w niej pracują.
Stanowimy połączenie wielu charakterów, doświadczenie w biznesie i finansach z otwartością na ludzi i kreatywnością.  Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z potencjału jaki w nas drzemią. Ludzkie możliwości są praktycznie nieograniczone. Celem Aktywum jest wydobycie potencjału drzemiącego w każdym z nas.

 

Jeśli chcesz stać się częścią naszej społeczności i wspierać Aktywum w jej prężnym rozwoju, prosimy wyślij nam swoją aplikację na adres kariera@aktywum.pl

 

Dołącz do grupy Aktywum, pracuj z nami!


Zostań jednym z nas, ucz się od najlepszych i zdobywaj doświadczenie zawodowe w renomowanej instytucji finansowej. Twoje zaangażowanie i efektywna pracy zaowocują atrakcyjnymi zarobkami i szansą rozwoju osobistego.
Zapraszamy do współpracy.


„Bogaci skupiają się na szansach, a biedni na przeszkodach”

 

Zostań jednym z nas, ucz się od najlepszych i zdobywaj doświadczenie zawodowe w renomowanej instytucji finansowej.

 

 

 
Współpracujemy z: