Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z tego mechanizmu m.in. w celu prowadzenia statystyk odwiedzin (Google Analytics) oraz poprawy użyteczności strony. Jeśli nie wyrażasz zgody na przesyłanie cookies do Twojego urządzenia - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka

x
Klienci indywidualni
Klienci biznesowi
Zostań naszym klientem
Wybierz produkt który Cię interesuje


Centrum klienta

Skontaktuj się z naszym konsultantem, dzwoniąc na numer infolinii:

792 836 195

 

Formularz kontaktowy

Rzetelna firma

Biznes z Aktywum

Aktywum jest projektem, który powstał min. po to aby ułatwiać ludziom życie. Jest skierowany do osób, które cenią sobie swój czas, pieniądze, bezpieczeństwo własne i najbliższych oraz  wysoki poziom obsługi.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami biznesowymi Aktywum daje możliwość realnego tworzenia biznesu wielopokoleniowego. Dlatego zapraszamy Państwa nie tylko jako klientów, ale także partnerów i współpracowników w biznesie. Stwarzając tym samym możliwość uzyskania dodatkowego źródła przychodów.

Ponadto przygotowaliśmy atrakcyjne warunki dla osób zainteresowanych dystrybucją produktów dostępnych w naszej ofercie. Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt mailowo centrala@aktywum.pl bądź telefonicznie 792 836 195 z naszym biurem obsługi gdzie będą Państwo mogli uzyskać więcej informacji.

 

 

 

  Wyślij zapytanie

 

 Współpracujemy z: