Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z tego mechanizmu m.in. w celu prowadzenia statystyk odwiedzin (Google Analytics) oraz poprawy użyteczności strony. Jeśli nie wyrażasz zgody na przesyłanie cookies do Twojego urządzenia - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka

x
Klienci indywidualni
Klienci biznesowi
Zostań naszym klientem
Wybierz produkt który Cię interesuje


Centrum klienta

Skontaktuj się z naszym konsultantem, dzwoniąc na numer infolinii:

792 836 195

 

Formularz kontaktowy

Rzetelna firma

Szkolenia

Akademia Edukacji Finansowej - wiedza, która nic nie kosztuje,
a której brak może Cię drogo kosztować


Edukacja finansowa? Niestety nie zdobędziemy jej w szkole, z tego też powodu 95% społeczeństwa boryka się z problemami finansowymi.

Szkoła nie nauczy nas chociażby podstaw umiejętności finansowania. Dlatego kończąc edukację szkolną nie posiadamy recepty na finansowy sukces. Co więcej wielu absolwentów kończy studia z debetem na karcie i kredytem na studia. Wiele osób nigdy nie pozbędzie się długów. Kończąc szkołe kupują nowe samochody, domy etc. Umierając nierzadko przenosząc dług na potomstwo. Inaczej mówiąc, można ukończyć szkołę ze wspaniałą cenzurką, a przy tym nie mieć tej jednej, bardzo ważnej recepty - recepty na sukces finansowy w życiu.

 

 

"Jeśli dziecko nie nauczyłoby się w miarę wcześnie trzymać łyżkę i trafiać nią do ust, to bez rodziców czy opiekunów zginęłoby z głodu. Dlatego mimo, iż popełnia wiele błędów przy jedzeniu stale i wytrwale powtarza te czynności doprowadzając je z czasem do perfekcji".


Współczesny świat oferuje nam wiele możliwości finansowych, które stwarzają nowe perspektywy, ale również związane są z licznymi zagrożeniami. Edukacja finansowa oznacza działania na rzecz poprawy warunków, w jakich żyją tysiące rodzin w Polsce.

 

"Standardowa edukacja zapewni Ci przeżycie. Samokształcenie - fortunę" (Jim Rohn)

 

"Bogaci ciągle się uczą i wzrastają.
Biedni myślą, że już (wszystko) wiedzą." (T. Harv Eker)

 

Jeśli jesteś zainteresowany przejściem z nami przez Akademię Edukacji finansowej

Wyślij do nas e-mail na adres: szkolenia@aktywum.pl

 

Zainwestuj w siebie to się opłaca!

 

 


 


 

 

 

  Wyślij zapytanie

 
Współpracujemy z: