Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z tego mechanizmu m.in. w celu prowadzenia statystyk odwiedzin (Google Analytics) oraz poprawy użyteczności strony. Jeśli nie wyrażasz zgody na przesyłanie cookies do Twojego urządzenia - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka

x
Klienci indywidualni
Klienci biznesowi
Zostań naszym klientem
Wybierz produkt który Cię interesuje


Centrum klienta

Skontaktuj się z naszym konsultantem, dzwoniąc na numer infolinii:

792 836 195

 

Formularz kontaktowy

Rzetelna firma

Ubezpieczenia

Każdy z nas się ubezpiecza. Chcemy podnieść poziom i poczucie naszego bezpieczeństwa. Każdy z nas również chce posiadać gwarancję tego, że nawet jeśli spotka go coś złego, to nie pozostanie z tym faktem sam.

 

Zawierając umowę ubezpieczeniową otrzymujemy swoistą gwarancję, na wskutek której jeśli dojdzie do szkody- zostanie wypłacone nam odszkodowanie. Dlatego dobierz indywidualnie zakres ubezpieczenia do własnych potrzeb. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują nam wiele produktów, wybierz ten najlepszy dla Ciebie!

 

Ubezpieczenia turystyczne

Sprawdź, co może zawierać ubezpieczenie turystyczne. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie.
Planujesz letni lub zimowy wypoczynek za granicą? Wyjeżdżasz do pracy do innego kraju? A może jesteś właścicielem firmy delegującej pracowników za granicę? Ubezpieczenie turystyczne w Centre  Finanse, które zapewni Tobie, Twoim bliskim lub pracownikom pełną ochronę na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń za granicą.


Ubezpieczenia samochodowe
Kompleksowa ochrona Twojego samochodu
Na wiele nieszczęśliwych zdarzeń na drodze nie masz wpływu, ale możesz zminimalizować ich negatywne skutki dzięki ubezpieczeniom. Ubezpieczenia samochodowe w Centre Finanse zapewniają wszechstronną ochronę. Wybierz optymalny dla Ciebie zestaw ubezpieczeń.

 

Ubezpieczenie domu i mieszkania
Wybierz ofertę najlepszą dla siebie
Zainwestowałeś w swoje mieszkanie dużo pieniędzy? Chcesz, aby Twój dom był oazą spokoju i bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich? Wybierz ubezpieczenie mieszkania lub ubezpieczenie domu najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Ubezpieczenie rolne

Obowiązkowe ubezpieczenie z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego
Prowadzenie gospodarstwa rolnego to odpowiedzialne i trudne zadanie związane z wieloma ryzykami. Z obowiązkowym ubezpieczeniem budynków oraz odpowiedzialności cywilnej, a także dobrowolnym ubezpieczeniem zwierząt gospodarskich oferowanymi przez Aktywum zyskasz poczucie bezpieczeństwa.

OC rolnika

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pozwala zniwelować straty finansowe powstałe na skutek wyrządzenia szkody osobom trzecim w związku z wykonywaniem czynności związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego.
Budynki rolnicze. Obowiązkowe ubezpieczenia budynków rolniczych pozwala zniwelować straty finansowe powstałe na skutek uszkodzenia lub całkowitego zniszczenia budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego w następstwie różnych zdarzeń losowych.
 
Zwierzęta gospodarskie

Ubezpieczenie zwierząt gospodarskich jest ubezpieczeniem skierowanym do osób fizycznych i firm prowadzących hodowlę zwierząt. Jest to ubezpieczenie dobrowolne, dające szeroką ochronę ubezpieczeniową ubezpieczonych zwierząt.

 

 

 

  Wyślij zapytanie

 Współpracujemy z: