Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z tego mechanizmu m.in. w celu prowadzenia statystyk odwiedzin (Google Analytics) oraz poprawy użyteczności strony. Jeśli nie wyrażasz zgody na przesyłanie cookies do Twojego urządzenia - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka

x
Klienci indywidualni
Klienci biznesowi
Zostań naszym klientem
Wybierz produkt który Cię interesuje


Centrum klienta

Skontaktuj się z naszym konsultantem, dzwoniąc na numer infolinii:

792 836 195

 

Formularz kontaktowy

Rzetelna firma

O firmie

Kancelaria finansowa Aktywum to innowacyjny projekt łączący usługi finansowe i nie tylko z budową biznesu opartego na długotrwałych relacjach. Dzięki współpracy z naszymi Partnerami, współpracownikami i klientami mamy mozliwość tworzenia wraz z nimi unikatowego Elitarnego Klubu Biznesu. Budujemy Aktywum według najwyższych standardów.


Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo współpracujemy z firmami, instytucjami o konstrukcji prawnej – spółek akcyjnych.


Naszym partnerom oraz współpracownikom stwarzamy możliwość uzyskania dodatkowego źródła dochodów. Dlatego zapraszamy Państwa jako partnerów i współpracowników w biznesie.


Sukces Aktywum stanowią ludzie. To ich potrzeby, marzenia i cele stanowią fundament tej firmy.

 

 

Oferujemy Państwu bezpłatną pomoc w doborze produktów, które posiadamy w swojej ofercie. Ponadto załatwiamy wszelkie formalności, negocjujemy warunki, zdobywamy dodatkowe bonusy dla klientów, których nie otrzymają Państwo zwracając się do instytucji, z którymi współpracujemy osobiście.

 

Co bardzo ważne! Nie działamy na zasadzie pośrednictwa, a doradztwa dlatego produkty, po które sięgacie Państwo za naszą poradą nie są obciążane dodatkowymi kosztami. A w naszej gestii pozostaje aby były dla Państwa jak najkorzystniejsze gdyż dzięki Państwa rekomendacji docieramy do coraz do szerszej grupy zadowolonych kliientów.Współpracujemy z: