Dołącz do nas

Dołącz do zespołu Aktywum

Aktywum powstało po to, by pomagać ludziom w realizowaniu marzeń i pomysłów biznesowych. Jest firma inną niż wszystkie, głównie dzięki ludziom, którzy w niej pracują. Stanowimy połączenie różnych charakterów, które mają spore doświadczenie w biznesie i finansach, są otwarte na ludzi oraz potrafią myśleć kreatywnie. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jaki potencjał w nich drzemie, a przecież ludzkie możliwości są nieograniczone. Pozwól, że pomożemy i Tobie rozwijać nowe horyzonty możliwości.

Jesteś ambitny - pracuj z nami!

Zostań jednym z nas, ucz się od najlepszych i zdobywaj doświadczenie zawodowe w renomowanych instytucjach finansowych. Zaangażowanie naszych pracowników i efektowna praca owocują atrakcyjnymi zarobkami oraz szansą rozwoju osobistego. Zapraszamy do aplikacji przez poniższy formularz lub mailowo: centrala@server432185.nazwa.pl. Przypominamy, że dokument CV musi zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 1997r nr 133 poz.883).

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj:

rekrutacja@server432185.nazwa.pl

Interesuje Cię biznesowa współpraca?

Stworzyliśmy rekomendowaną i cenioną markę w czterech podkarpackich miastach. Mamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie oraz w pracy z klientem indywidualnym. Jesteśmy także partnerami finansowymi małych oraz średnich firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Chcesz skorzystać z gotowego wzorca sukcesu i stawiasz na gwarantowany zysk?

Franchising Aktywum to rozwiązanie dla Ciebie. Główne zalety:

ponadprzeciętne dochody
sprawdzony system biznesu i nasze doświadczenie
możliwość rozwoju w strukturach firmy
wsparcie w ściśle określonych zasadach prowadzenia stabilnego biznesu
dostęp do całej gamy produktów Aktywum
bezpłatne wsparcie marketingowe
brak opłaty licencyjne
szereg bezpłatnych szkoleń dla pracowników
profesjonalnie przygotowana identyfikacja wizualna firmy
know how
Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi mailowo centrala@aktywum.pl