Kredyty

Kredyty

  • :

Co to jest kredyt?

Kredyt to umowa między bankiem (kredytodawcą), a klientem (kredytobiorcą). Bank zobowiązuje się oddać do dyspozycji kredytobiorcy na czas oznaczony w umowie, określoną kwotę środków pieniężnych z przeznaczeniem na określony cel. Kredytobiorca zaś zobowiązuje się wykorzystać środki zgodnie z przeznaczeniem, zwrotu kwoty wykorzystanego kredytu wraz z odsetkami i prowizją. Umowa kredytu musi zostać zawarta pisemnie i jej przedmiotem są pieniądze. Reguluje ją ustawa Prawa Bankowego.

Z ofert Aktywum dobierzemy dla Ciebie m.in: kredyt gotówkowy, kredyt hipototeczny, kredyt na dom, kredyt na budowe domu, kredyt na mieszkanie, kredyt hipoteczny bez wkładu własnego, kredyt samochodowy, kredyt konsolidacyjny (kredyt dla osób zadłużonych, konsolidacja chwilówek) i wiele innych.

 

Kredyt hipoteczny

Kredytem hipotecznym nazywa się prawo ustanowione na danej nieruchomości, które jest zabezpieczeniem dla banku na wypadek braku spłaty kredytu. Jest ona brana najczęściej na mieszkanie lub dom. Zobowiązanie może być zaciągane nawet na 30 lat . Raty są miesięczne spłacane przez właściciela nieruchomości. Ofertę hipoteczną posiada wiele banków . Jest to dobry produkt zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi, które chcą posiadać własne cztery kąty.

 

Kredyt samochodowy

Z kredytu samochodowego może skorzystać każdy posiadający stały udokumentowany dochód. Środki z kredytu przeznaczone są na zakup konkretnego pojazdu, samochodu czy motocykla. Można także skorzystać z kredytu pod zastaw samochodu, jeśli ktoś np. zakupił go za gotówkę i chciałby uwolnić środki finansowe. Kuszą uproszczone procedury (minimum dokumentów, liczne oferty na oświadczenie oraz atrakcyjne oprocentowanie).

 

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny (konsolidacja chwilówek) to nie tylko zmniejszenie wysokości naszych zobowiązań, ale także bardzo dobry sposób na spłatę obciążeń dla osób ceniących sobie wygodę i spokój – jedna, miesięczna, a przede wszystkim niższa rata zamiast kilku. Łączyć można m.in. kredyty gotówkowe, samochodowe, ratalne, mieszkaniowe, a także debety w rachunkach i limity kart kredytowych. Oczywiście nie ma przymusu konsolidacji wszystkich zobowiązań. Ważne jest, aby dokładnie przeanalizować strukturę swojego zadłużenia i zdecydować, które zobowiązania połączyć, a które spłacać na dotychczasowych warunkach . Dlatego decydując się na kredyt konsolidacyjny warto skorzystać z porady specjalisty, który ma dostęp do wielu konkurencyjnych ofert bankowych, a także doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Rozwiązanie dla osób w bazach BIK, BIG lub KRD

Los sprawił Ci psikusa i twoje dane trafiły na listę niewygodnych wpisów baz zadłużonych. Niezależnie od tego jak się tam znalazły, Aktywum pomoże Ci, wymazać je z czarnej listy zupełnie BEZPŁATNIE. Dzięki dyskrecji, skuteczności oraz naszej współpracy z kancelariami prawniczymi, klienci Aktywum mogą spać spokojnie. Skontaktuj się z nami i pozwól sobie pomóc.

 

Chcesz sprawdzić nasze oferty kredytowe i skorzystać z darmowej porady specjalisty? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, zostaw nam swój numer telefonu w formularzu poniżej lub odwiedź najbliższą placówkę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.