Szybkie pożyczki

Szybkie pożyczki

  • :

Co to jest szybka pożyczka?

Pożyczka może być pieniężna lub rzeczowa i mogą jej udzielać zarówno osoby fizyczne, jak i osoby prawne (w tym banki). Od ustaleń stron umowy zależy, czy pożyczka będzie przekazana odpłatnie, czy też nieodpłatnie. Podstawą zabezpieczenia umowy pożyczki może być poręczenie, weksel, dobrowolne poddanie się egzekucji, zastaw albo zastaw rejestrowy. Pożyczki reguluje kodeks prawa cywilnego.

W ofertach Aktywum znajdują się m.in.: pożyczka na raty, pożyczka na dowód, pożyczki chwilówki, pożyczka bez biku, pożyczka bez baz, pożyczka dla zadłużonych, konsolidacja chwilówek, pożyczki prywatne, pożyczki online, kredyty dla zadłużonych oraz wiele limitowanych ofert. Pożyczki udzielane przez doradców Aktywum przede wszystkim dopasowują się do potrzeb klienta, nie są dla niego dużym obciążeniem i pozwalają cieszyć się uzyskanymi pieniędzmi na dowolny cel. Chcemy byś korzystając z naszych usług czuł się komfortowo i bezpiecznie, dlatego, że jesteś dla nas najważniejszy.

 

Pożyczka bez BIKu

Dane w bazach BIK, BIG lub KRD potrafią przysporzyć kłopotów. Na szczęście Aktywum ma sprawdzone rozwiązania na te niewygodne sytuacje. Niezależnie od tego jak Twoje dane znalazły się w problematycznych wpisach, pomożemy Ci wymazać je z czarnej listy zupełnie BEZPŁATNIE. Dzięki dyskrecji, skuteczności oraz naszej współpracy z kancelariami prawniczymi, klienci Aktywum mogą spać spokojnie. Zgłoś się do nas i odetchnij z ulgą.

Chcesz poznać nasze korzystne oferty i skorzystaj z darmowej porady specjalisty Aktywum? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, zostaw nam numer w formularzu poniżej lub odwiedź jeden z naszych oddziałów osobiście. Jesteśmy do twoje dyspozycji i służymi darmowa poradą. Zapraszamy.