Pożyczka pod zastaw nieruchomości

Pożyczka pod zastaw nieruchomości

Kiedy sytuacje życiowe sprawiły, że wpadliśmy w spiralę zadłużenia i jeden kredyt spłacamy drugim, w końcu chcemy się od tego uwolnić. Jednakże najczęściej dochodzi do sytuacji, w której po wizycie w banku okazuje się, że nie można przyznać nam kredytu, ponieważ obecnie mamy zbyt wysoki poziom zadłużenia w stosunku do dochodów . Po kolejnej wizycie w firmie pożyczkowej także okazuje się, że wszędzie dostajemy odmowy .

Co zrobić w takiej sytuacji? Czy istnieje jakieś wyjście?

Okazuje się, że pomocną dłonią i szansą na wyjście ze spirali zadłużenia jest pożyczka pod zastaw nieruchomości – zwana też często pożyczką oddłużeniową. Produkt jest dedykowany dla osób, które mają dużo pożyczek, kredytów i chciałyby się od tego uwolnić lub osób, które nie mogą uzyskać finansowania w banku z uwagi na niską ocenę scoringową . Jest to rodzaj pożyczki, w której firma udzielająca finansowania zabezpiecza się na nieruchomości klienta, dzięki czemu punktacja scoringowa idzie w górę. Plusem oferowanego przez nas produktu jest zabezpieczenie w IV dziale księgi wieczystej , a nie przewłaszczenie .

Jaką kwotę finansowania możemy uzyskać?

50 000 – 3 000 000 zł

Okres udzielenia pożyczki:

1 – 60 miesięcy

Forma zabezpieczenia:

domy, mieszkania, lokale komercyjne, gospodarstwa rolne, działki budowlane

Dla kogo? :

osoby fizyczne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki, rolnicy

Zalety oferty:

  1. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel

2. O pożyczkę można starać się już od pierwszego dnia prowadzenia działalności

3. Można uzyskać pożyczkę nawet bez zdolności kredytowej

4. Możliwość raty odsetkowej lub kapitałowo-odsetkowej

Schemat działania jest bardzo prosty:

1. Osoby, które mają dużo kredytów, pożyczek lub opóźnienia w ich spłacie oraz nie mogą starać się już o żadne finansowanie składają razem z nami wniosek o pożyczkę oddłużeniową z zabezpieczeniem w postaci nieruchomości.

2. Otrzymujemy ofertę, którą klient analizuje i podejmuje decyzję.

3. Po otrzymaniu finansowania klient spłaca swoje zobowiązania.

4. Przez okres trwania pożyczki pomagamy w wyczyszczeniu wszystkich baz, gdzie klient ma wpisy – BIK, BIG, KRD itd.

5. Po zakończeniu umowy pomagamy w pozyskaniu finansowania bankowego (kredytu hipotecznego).

Czy to bezpieczne?

Zdecydowanie tak. Przed podpisaniem umowy dokonujemy analizy klienta, czy na podstawie jego dochodów uda nam się uzyskać później kredyt hipoteczny pod warunkiem, że nie zacznie znów zaciągać kredytów i pożyczek w trakcie trwania umowy . Poza tym nie ma tutaj przewłaszczenia – instytucja pożyczkowa zabezpiecza się tylko w IV dziale Księgi wieczystej . Dopiero w momencie, w którym przestaniemy spłacać pożyczkę, firma pożyczkowa może zająć naszą nieruchomość .

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń do naszego eksperta. Wyjaśni wszelkie wątpliwości i pomoże dobrać produkt dla ciebie.

Infolinia:

502863458

507858543