Contact Info
Kinga Jurkiewicz

Kinga Jurkiewicz

Prezes Zarządu Aktywum

mail: k.jurkiewicz@aktywum.pl

Dzień dobry, nazywam się Kinga Eliza Jurkiewicz, jestem absolwentką Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie na kierunkach” Administracja wymiaru sprawiedliwości i prokuratury” oraz “Zarządzania zasobami ludzkimi”, a także “Szkoły Przywództwa” prowadzonej przez warszawski Instytut Wolności. Dzięki tym obranym przez sibie kierunkom, na swojej drodze spotkałam niesamowitych ludzi ze świata biznesu, nauki, sztuki, kultury, a także polityki. Dyplom ukończenia z dumą odebrałam z rąk obecnego ministra nauki i szkolnictwa wyższego. Jestem laureatką ogólnopolskiego konkursu dla młodych przedsiębiorców “Kanwa Przedsiębiorców” w kategorii “Rozwijam swoją firmę”

Już jako szesnastolatka próbowałam swoich sił na jednym z internetowych portali handlowych. Decyzja o założeniu własnej firmy była tylko kwestią czasu. Chciałam znaleźć swoje miejsce w biznesie i zbudować coś dużego.  7 czerwca 2010 roku zarejestrowałam własną, wymarzoną firmę, Aktywum. Tworzenie jednostki od podstaw, wprowadzanie zmian w organizacji, budowanie silnego zespołu, marki, analiza potrzeb klientów, to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim moja pasja, którą rozwijam również w innych organizacjach, w których działam. Interesuję się psychologią, prawem i polityką. Odpoczywam na siłowni w strefie wolnych ciężarów oraz za kierownicą samochodu.

 

Oferty Aktywum to m.in.: kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty dla firm, pożyczki na dowód bez zaświadczenia, leasingi konsumenckie, a także leasingi samochodów.

 

Pozdrawiam serdecznie i bardzo się cieszę, że to czytasz, gdyż oznacza to, że trafiłeś do właściwego miejsca, gdzie praca to przede wszystkim przyjemność, a nie obowiązek. Dajemy z siebie wszystko i z pełnym zaangażowaniem dbamy o dobro klienta, jego interesy, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości obsługi oraz etyki zawodowej.