Contact Info
Mariola Sikora

Mariola Sikora

Asystentka Prezes Zarządu

Telefon: 507 858 543

Mail: m.sikora@aktywum.pl

Witam, nazywam się Mariola Sikora. Studiowałam administrację na Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie. Z Aktywum związana jestem od niedawna bo od sierpnia 2021r. Jednak ten krótki okres wystarczył, bym przekonała się, że odnalazłam to czego od dłuższego czasu szukałam. Zespół Aktywum to ludzie, dla których praca to nie tylko konieczność lecz przede wszystkim przyjemność, a ja dzięki nim każdego dnia mogę doskonalić się zawodowo i zdobywać coraz głębszą wiedzę o finansach, by sprostać nawet największym wymaganiom stawianym nam przez naszych klientów. Każdy z nich to inna historia, dlatego tak ważne jest aby podejść do każdego indywidualnie, wsłuchać się w jego sprawy i znaleźć najlepsze rozwiązanie na problem z którym do nas przychodzi.

Jestem osobą sumienną, otwartą, ambitną. Jak stawiam sobie cel to do niego dążę.
Po pracy spędzam czas aktywnie. Bardzo lubię podróżować bo podróże to odkrywanie. Bez względu na to jak daleko jadę, czy jest to podróż po Polsce czy za granicę, poszerzanie granic własnego świata to okazja by przeżyć coś niezwykłego. Inwestycja w podróże to inwestycja w siebie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub porady to jestem do usług w sprawach pożyczek, kredytów, leasingów, zwrotów prowizji i czekam z niecierpliwością 🙂

Do zobaczenia!