Contact Info
Mateusz Kubicki

Mateusz Kubicki

Ekspert Kredytowo – Leasingowy

Telefon: 502-863-458

Mail: m.kubicki@aktywum.pl

Jestem typem człowieka, który jeśli nie zna odpowiedzi otwarcie się do tego przyzna. Ale za to wiem, gdzie znaleźć odpowiedź”

Dzień dobry, nazywam się Mateusz Kubicki, jestem absolwentem Politechniki Rzeszowskiej oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. Specjalności jakie wybierałem to Bankowość i Rynki Kapitałowe oraz Bankowość i Doradztwo Finansowe. Do zespołu Aktywum dołączyłem w lutym 2020r., a rejon mojego działania to Rzeszów, Jarosław, Przemyśl i okolice. W swojej pracy uwielbiam kontakt z ludźmi, a przede wszystkim to, że mogę im pomóć znaleźć odpowiednie rozwiązanie, podać pomocną dłoń, wysłuchać, a także przyczynić się do realizacji ich marzeń.

Prywatnie interesuję się motoryzacją (ulubiona marka samochodów to zdecydowanie AUDI), nowoczesnymi technologiami oraz odnawialnymi źródłami energii. Jestem osobą, która nie lubi mieć wolnego czasu. Zawsze, kiedy tylko pojawia się luka między poszczególnymi zajęciami natychmiast znajdę coś nowego dla siebie. Jestem osobą pogodną, wesołą, której uśmiech nigdy nie znika z twarzy.

Na co dzień pracuję w oddziale w Jarosławiu. Specjalizuje się m.in. w kredytach firmowych, kredytach hipotecznych, pożyczkach zabezpieczonych na nieruchomości, kredytach samochodowych, kredytach konsolidacyjnych, leasingach operacyjnych i finansowych oraz wszelkich pożyczkach dostępnych w ofercie Aktywum. W swojej pracy zawsze stawiam na pierwszym miejscu interes klienta i szukam sposobu, aby pomóc mu znaleźć najtańsze rozwiązanie o wysokiej jakości.

Jeżeli poszukujesz kredytu, leasingu, pożyczki dla siebie (lub swojej firmy) lub po prostu chcesz się odpowiednio przygotować do większego kredytu (np. hipotecznego) pozostaję do Twojej dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!