O nas

Aktywum – Twój partner finansowy

Aktywum sp. z o.o. to innowacyjny projekt łączący usługi finansowe z budową biznesu opartego na długotrwałych relacjach. Na rynku finansowym jesteśmy już od 2010 roku. Naszym sukcesem są przede wszystkim zadowoleni klienci, zaufani partnerzy biznesowi i wykwalifikowany personel. Aktywum etapowo tworzyło swoją markę, kreując indywidualny, a przy tym silny wizerunek firmy finansowej. Nasza dewiza to tani kredyt, dobry leasing i szybka pożyczka.

Aktywum to aż 16 banków komercyjnych, 8 firm leasingowych oraz 56 firm udzielających pożyczek. Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych przedstawicieli, jesteśmy w stanie dobrać ofertę tak by była ona najkorzystniejsza i dopasowana do potrzeb klienta.

Dlaczego Aktywum?

Dla nas jesteś najważniejszy – dbamy o to byś mógł spokojnie skupić się na realizacji swoich celów, planów, marzeń czy prowadzeniu własnej działalności. Nie ważne, czy potrzebujesz nowego, firmowego samochodu, rodzinnego domu lub wypoczynku na Bali, w każdym z tych przypadków wybieramy rozwiązanie, które będzie odpowiadać Twoim wymaganiom: nie przepłacisz, korzystając przy tym z najlepszych i limitowanych ofert.
Skuteczność
Skuteczność
Dla nas sfinansowanie Twoich celów to czysta przyjemność
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Wiemy jak ważna jest nasza dyskrecja i Twój spokojny sen
Elastyczność
Elastyczność
Posiadamy ponad 80 ofert, z których dobierzemy coś tylko dla Ciebie
Minimum formalności
Minimum formalności
Szanujemy Twój i swój czas, im mniej dokumentacji tym lepiej

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zespół Aktywum to ekipa do zadań specjalnych. Możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie, wiedzę oraz profesjonalne podejście. Ciągle się rozwijamy i czekamy na nowe wyzwania. Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Interesuje Cię biznesowa współpraca?

Stworzyliśmy rekomendowaną i cenioną markę w czterech podkarpackich miastach. Mamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie oraz w pracy z klientem indywidualnym. Jesteśmy  także partnerami finansowymi małych oraz średnich firmy, jak i dużych przedsiębiorstw. Chcesz skorzystać z gotowego wzorca sukcesu i stawiasz na gwarantowany zysk?  Franchising Aktywum to rozwiązanie dla Ciebie. Główne zalety:

  • ponadprzeciętne dochody
  • sprawdzony system biznesu i nasze doświadczenie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • wsparcie w ściśle określonych zasadach prowadzenia stabilnego biznesu
  • dostęp do całej gamy produktów Aktywum
  • bezpłatne wsparcie marketingowe
  • brak opłaty licencyjne
  • szereg bezpłatnych szkoleń dla pracowników
  • profesjonalnie przygotowana identyfikacja wizualna firmy

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi mailowo centrala@aktywum.pl