Ubezpieczenia dla rolników

Zrozumienie unikalnych wyzwań, jakie stawia przed Tobą rolnicza rzeczywistość, to nasza misja.

Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia, które zabezpieczą Twoją działalność od nieprzewidywalnych zdarzeń, zapewniając Ci spokój ducha.

Ubezpieczenia dla rolników

Spokój na Twoim polu działań

Zrozumienie unikalnych wyzwań, jakie stawia przed Tobą rolnicza rzeczywistość, to nasza misja. Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia, które zabezpieczą Twoją działalność od nieprzewidywalnych zdarzeń, zapewniając Ci spokój ducha.

Załóż Tarczę Ochronną

Bezpieczne Pola, Spokojne Serce!

Zapewniamy ubezpieczenia dostosowane do specyfiki rolnictwa, obejmujące m.in. ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej, czy ochrony zdrowia. Dbamy o Twoje interesy, chroniąc Cię przed ryzykami, jakie niesie prowadzenie gospodarstwa. Bezpieczne gospodarowanie, to efektywne gospodarowanie!

Ubezpieczenia Rolnicze - Ochrona Krok Po Kroku!

Z nami rolnictwo staje się bardziej pewne – wybierz spokój i solidną ochronę dla swojego gospodarstwa!

Ochrona mienia rolnego

Zabezpiecz żniwa – Zabezpiecz przyszłość! Nasze ubezpieczenia mienia rolno-spożywczego chronią Twoje plony przed szkodami spowodowanymi m.in. pożarami, gradem czy innymi klęskami żywiołowymi. Twój trud niech nie pójdzie na marne!

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej rolnika

Zabezpieczamy Cię przed sytuacjami, w których Twoja działalność mogłaby narazić Cię na odpowiedzialność cywilną. Bezpieczne gospodarowanie idzie w parze z bezpieczeństwem finansowym!

Ubezpieczenie zwierząt hodowlanych

Chronimy Twoje zwierzęta hodowlane przed chorobami, utratą wartości handlowej czy zaginięciem. Bezpieczna hodowla to pewność stabilności Twojego gospodarstwa!

Ubezpieczenie zdrowia rolnika

Zdrowy Rolnik, Silne Pole! Zapewniając kompleksową opiekę zdrowotną, pomagamy Ci utrzymać siły do codziennych wyzwań rolniczego życia. Odpowiednia profilaktyka to inwestycja w długoterminową wydajność Twojej pracy!

Nasze ubezpieczenia rolnicze to nie tylko polisy, to tarcza ochronna, która umożliwia spokojne prowadzenie gospodarstwa.

Wybierz pewność i solidność – wybierz ubezpieczenia dostosowane do realiów rolniczego świata!

Klient indywidualny

Zabezpiecz swoją przyszłość z Aktywum, wybierając ofertę finansową skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Oferta dla firm
Dla rolników

Zaufaj profesjonalistom - Zadbaj o swój świat!

Bezpieczeństwo Twojej ziemi i plonów to nasza misja. Niezależnie od obszaru, na którym pracujesz, oferujemy ubezpieczenia dostosowane do realiów rolniczego świata. Wspieramy Cię nie tylko w zakresie ubezpieczeń, ale także w budowaniu pewnej przyszłości dla Twojego gospodarstwa.

Zadzwoń lub napisz do nas, byśmy mogli stać się Twoim niezawodnym partnerem w ochronie rolniczego dziedzictwa

Opinie klientów

Sprawdź jak się z nami pracuje

Cbr4ever
Cbr4ever
2024-02-28
Pełen profesjonalizm firmy🙂 Pani Aldona która tam pracuje i nam pomagała przejść przez ciężka drogę do kredytu, potrafiła poświęcić swój prywatny czas aby pomóc z całością i zawsze z uśmiechem na twarzy. Dziękuję firmie i szczególnie pani Aldonie za to że poświęciła dodatkowy czas(nie musiała) aby wkoncu udalo mi się zdobyć kredyt jaki potrzebowałem🙂 polecam
ARTYSTYCZNIPL
ARTYSTYCZNIPL
2024-02-16
Dzięki Pani Aldonie zaoszczędziłem na ubezpieczeniu ponad 4 tysiące. Jedna z firm chciał mnie oszukać, jednak pomoc i życzliwość Pani Aldony doprowadziła do lepszych warunków polisy na samochód. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam! Jeżeli szukać kogoś kto zajmie się sprawą od początku do końca to z pewnością jest to ta firma 🙂
Agnieszka Wolska
Agnieszka Wolska
2024-02-09
Bardzo miła obsługa, profesjonalne doradztwo w każdej sytuacji super pomoc ,Polecam z całego serca jesteśmy zadowoleni z ubezpieczenia na mieszkanie i z ubezpieczenia na samochód JESZCZE RAZ POLECAMY TYLKO AKTYWUM
Damian Małek
Damian Małek
2024-01-19
Polecam. Konkretnie przedstawiona oferta zakończona podpisaniem umowy.
Marek Wolak
Marek Wolak
2024-01-11
Pełen profesjonalizm i 100 % zadowolenia . Wszystko na najwyższym poziomie . Polecam współprace . Bardzo dobry kontakt .
Mike Media
Mike Media
2023-12-18
Jestem bardzo zadowolony z usług Aktywum. Profesjonalne podejście, szybka obsługa i transparentne warunki to cechy, które wyróżniają tę firmę. Zespół pracowników jest kompetentny i zawsze gotowy pomóc, a elastyczne podejście do klienta sprawia, że współpraca jest wyjątkowo satysfakcjonująca.
Mariana Urdeichuk
Mariana Urdeichuk
2023-12-17
Gorąco polecam 🔥 Pełen profesjonalizm , zaangażowanie i optymistyczne podejście do klienta . Dziękuję bardzo.
Krzysztof Piestrak
Krzysztof Piestrak
2023-11-06
Panią Kingę mogę polecić z czystym sumieniem. Sprawy trudne załatwia od ręki a cuda w dwa dnia. Pełen profesjonalizm.
Krystian Pytlos
Krystian Pytlos
2023-11-03
Gorąco polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Ubezpiecz się gospodarstwo, gdziekolwiek jesteś

Zamów bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, w najbliższym możliwym terminie, aby omówić finansowanie dla Twojego gospodarstwa. Skorzystaj z naszej szybkiej i elastycznej obsługi.