Daj swojej firmie impuls do wzrostu

Oferujemy kredyty, które nie tylko zapewniają natychmiastowy dostęp do potrzebnych środków, ale również stają się trwałym fundamentem dla rozwoju.

Zyskaj pełną kontrolę nad swoimi inwestycjami i otwórz drzwi do długoterminowego sukcesu.

Daj swojej firmie impuls do wzrostu

Oferujemy kredyty, które nie tylko zapewniają natychmiastowy dostęp do potrzebnych środków, ale również stają się trwałym fundamentem dla rozwoju. Zyskaj pełną kontrolę nad swoimi inwestycjami i otwórz drzwi do długoterminowego sukcesu.

Elastyczne możliwości finansowania

Zyskujesz pełną kontrolę nad rozwojem swojej firmy

Dostarczamy natychmiastowy dostęp do środków, umożliwiając szybkie reagowanie na potrzeby biznesowe. Nasze finansowanie nie tylko impulsywnie wspiera bieżące potrzeby, ale także stanowi trwały fundament dla rozwoju.

Elastyczność, dopasowane warunki i partnerskie podejście

Zapewniając przy tym, że Twoje inwestycje są odpowiednio wspierane. Postaw na nas, abyś mógł skoncentrować się na osiąganiu długoterminowego sukcesu swojego biznesu.

Kredyt obrotowy

Zapewnia elastyczność finansową, umożliwiając płynne funkcjonowanie firmy nawet w trudniejszych okresach, co przekłada się na stabilność i niezawodność. Kwoty finansowania do 1mln zł. Zabezpieczamy kredyt tylko gwarancją BGK.

Kredyt inwestycyjny

Kreuje szanse na rozwój i nowoczesność, co buduje postrzeganie firmy jako innowacyjnej i gotowej do podjęcia wyzwań.

Kredyt na rozwój

Wartość tkwi w dynamicznym wzroście, pozwalając firmie zwiększyć skalę działalności i konsekwentnie rozwijać swoje potencjały.

Faktoring

Firma sprzedaje swoje faktury, otrzymując natychmiastowe środki zamiast oczekiwać na późniejszą spłatę, co przyspiesza przepływ gotówki i poprawia płynność finansową.

Dzięki naszemu procesowi zapewniamy szybką, elastyczną i spersonalizowaną obsługę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Oferta dla biznesu

Rozwiń swój biznes z Aktywum, wybierając ofertę finansową skrojoną na miarę Twoich ambicji. 

Klient indywidualny
Dla rolników

Wnioskuj gdzie chcesz i kiedy chcesz

Zamów swój kredyt firmowy bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Działamy na terenie całego kraju, eliminując wszelkie granice geograficzne. Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym terminie.

W naszym podejściu kładziemy nacisk na elastyczność i dostępność – podpisz wniosek na odległość, w miejscu i czasie dogodnym dla Ciebie. Zyskaj swobodę finansowania, która nie zna granic.

1
Wypełniasz formularz
2
Oddzwaniamy - bezpłatna konsultacja
3
Wniosek o finansowanie
4
Po akceptacji - podpisanie umowy we wskazanym przez Ciebie miejscu
5
Środki trafiają na konto firmy

Opinie klientów

Sprawdź jak się z nami pracuje

Cbr4ever
Cbr4ever
2024-02-28
Pełen profesjonalizm firmy🙂 Pani Aldona która tam pracuje i nam pomagała przejść przez ciężka drogę do kredytu, potrafiła poświęcić swój prywatny czas aby pomóc z całością i zawsze z uśmiechem na twarzy. Dziękuję firmie i szczególnie pani Aldonie za to że poświęciła dodatkowy czas(nie musiała) aby wkoncu udalo mi się zdobyć kredyt jaki potrzebowałem🙂 polecam
ARTYSTYCZNIPL
ARTYSTYCZNIPL
2024-02-16
Dzięki Pani Aldonie zaoszczędziłem na ubezpieczeniu ponad 4 tysiące. Jedna z firm chciał mnie oszukać, jednak pomoc i życzliwość Pani Aldony doprowadziła do lepszych warunków polisy na samochód. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam! Jeżeli szukać kogoś kto zajmie się sprawą od początku do końca to z pewnością jest to ta firma 🙂
Agnieszka Wolska
Agnieszka Wolska
2024-02-09
Bardzo miła obsługa, profesjonalne doradztwo w każdej sytuacji super pomoc ,Polecam z całego serca jesteśmy zadowoleni z ubezpieczenia na mieszkanie i z ubezpieczenia na samochód JESZCZE RAZ POLECAMY TYLKO AKTYWUM
Damian Małek
Damian Małek
2024-01-19
Polecam. Konkretnie przedstawiona oferta zakończona podpisaniem umowy.
Marek Wolak
Marek Wolak
2024-01-11
Pełen profesjonalizm i 100 % zadowolenia . Wszystko na najwyższym poziomie . Polecam współprace . Bardzo dobry kontakt .
Mike Media
Mike Media
2023-12-18
Jestem bardzo zadowolony z usług Aktywum. Profesjonalne podejście, szybka obsługa i transparentne warunki to cechy, które wyróżniają tę firmę. Zespół pracowników jest kompetentny i zawsze gotowy pomóc, a elastyczne podejście do klienta sprawia, że współpraca jest wyjątkowo satysfakcjonująca.
Mariana Urdeichuk
Mariana Urdeichuk
2023-12-17
Gorąco polecam 🔥 Pełen profesjonalizm , zaangażowanie i optymistyczne podejście do klienta . Dziękuję bardzo.
Krzysztof Piestrak
Krzysztof Piestrak
2023-11-06
Panią Kingę mogę polecić z czystym sumieniem. Sprawy trudne załatwia od ręki a cuda w dwa dnia. Pełen profesjonalizm.
Krystian Pytlos
Krystian Pytlos
2023-11-03
Gorąco polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Kredyty firmowe bez granic - obsługujemy cały kraj!

Zamów bezpłatną konsultację
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, w najbliższym możliwym terminie, aby omówić finansowanie dla Twojego biznesu. Skorzystaj z naszej szybkiej i elastycznej obsługi.