Bezpieczny Biznes, Pewny Rozwój

Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia dla firm, chroniąc je przed różnorodnymi ryzykami. 

Zabezpiecz swój biznes i skoncentruj się na jego rozwoju, mając pewność, że jesteś odpowiednio chroniony.

Bezpieczny Biznes, Pewny Rozwój

Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia dla firm, chroniąc je przed różnorodnymi ryzykami. Zabezpiecz swój biznes i skoncentruj się na jego rozwoju, mając pewność, że jesteś odpowiednio chroniony.

Zapewniamy spokój i bezpieczeństwo

Zaufaj naszym ubezpieczeniom dla firm!

Umożliwiamy skupienie się na firmowych celach. Nasze ubezpieczenia są dostosowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Obszary zabezpieczenia

Dostarczamy spersonalizowane ubezpieczenia na różne ryzyka, zapewniając klientom ochronę dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenie mienia firmy

Zabezpiecz swoje mienie przed ryzykami i utratą. Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia mienia dla firm, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Skup się na rozwoju, my zajmiemy się ochroną.

Ubezpieczenie pracowników

Dbaj o bezpieczeństwo swojego zespołu. Nasze ubezpieczenia pracowników oferują kompleksową ochronę zdrowia i życia pracowników, pozwalając Ci skoncentrować się na sukcesie biznesu.

Ubezpieczenie Cyberzagrożeń

Zabezpiecz swoją firmę przed cyberatakami. Nasze ubezpieczenia cyberzagrożeń pomagają w ochronie danych, zminimalizuj ryzyko i utrzymania reputacji firmy.

Ubezpieczenie floty pojazdów

Zarządzaj flotą pojazdów z pewnością. Nasze ubezpieczenie floty pojazdów oferuje kompleksową ochronę dla samochodów firmowych, abyś mógł skupić się na prowadzeniu biznesu.

OC Zawodowe - najszersza w Polsce lista profesji

Oferujemy różne warianty ochrony, tak by każdy znalazł idealne ubezpieczenie dla swoich potrzeb, niezależnie od formy zatrudnienia: B2B, UoP czy kontrakt.
Nasze ubezpieczenia dla firm stanowią solidny filar ochrony przed różnorodnymi zagrożeniami, pozwalając Ci koncentrować się na dynamicznym wzroście i osiąganiu celów biznesowych.
Oferta dla biznesu

Rozwiń swój biznes z Aktywum, wybierając ofertę finansową skrojoną na miarę Twoich ambicji. 

Klient indywidualny
Dla rolników

Ubezpieczenia bez granic - Twoja firma - Nasza ochrona

Zabezpiecz swoją firmę dzięki naszym ubezpieczeniom, bez względu na lokalizację. Działamy na terenie całego kraju, eliminując wszelkie granice geograficzne. Wypełnij poniższy formularz, a nasi Eksperci skontaktują się z Tobą w dogodnym terminie.

Nasze ubezpieczenia oferują elastyczność i dostępność – podpisz umowę na odległość, w miejscu i czasie, które Ci odpowiadają. Zyskaj pewność i ochronę, które nie znają granic.

Opinie klientów

Sprawdź jak się z nami pracuje

2024-07-15
Polecam! Ubezpieczenie w korzystnej cenie, bardzo sprawnie przeprowadzone. Super kontakt i wszystko zrozumiale wytłumaczone 👍🏻👍🏻
2024-07-10
Szybko, sprawnie i luksusowo - otrzymałem najlepszą ofertę na leasing i ubezpieczenie samochodu - dealer i konkurencja nie była nawet blisko by zaproponować podobną ofertę. Wszystko sprawnie załatwione. Profesjonalizm oraz dbałość o każdy szczegół na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.
2024-07-09
Polecam, profesjonalna obsługa, ubezpieczenia w dobrych cenach! 🙂
2024-06-21
Bardzo profesjonalna obsługa pani Ola wszystko wytłumaczyła wybrała odpowiednie ubezpieczenie wszystko zalatwione bez wychodzenia z domu polecam
2024-05-08
Profesjonalizm na każdym kroku, firma godna zaufania
2024-03-08
Profesjonalnie, miło i z zaangażowaniem ☝️🖐. Polecam
2024-03-07
Cieszę się, że trafiłem do Aktywum 🌟 Pani Kinga doradziła i krok po kroku przeprowadziła mnie przez proces zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane, a obsługa przeszła bardzo sprawnie. Z całego serca polecam współpracę z Aktywum 🧡
2024-02-28
Pełen profesjonalizm firmy🙂 Pani Aldona która tam pracuje i nam pomagała przejść przez ciężka drogę do kredytu, potrafiła poświęcić swój prywatny czas aby pomóc z całością i zawsze z uśmiechem na twarzy. Dziękuję firmie i szczególnie pani Aldonie za to że poświęciła dodatkowy czas(nie musiała) aby wkoncu udalo mi się zdobyć kredyt jaki potrzebowałem🙂 polecam
2024-02-16
Dzięki Pani Aldonie zaoszczędziłem na ubezpieczeniu ponad 4 tysiące. Jedna z firm chciał mnie oszukać, jednak pomoc i życzliwość Pani Aldony doprowadziła do lepszych warunków polisy na samochód. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam! Jeżeli szukać kogoś kto zajmie się sprawą od początku do końca to z pewnością jest to ta firma 🙂
2024-02-09
Bardzo miła obsługa, profesjonalne doradztwo w każdej sytuacji super pomoc ,Polecam z całego serca jesteśmy zadowoleni z ubezpieczenia na mieszkanie i z ubezpieczenia na samochód JESZCZE RAZ POLECAMY TYLKO AKTYWUM
Ubezpieczenia bez granic - obsługujemy cały kraj!

Zamów kontakt w sprawie ubezpieczenia

Pozostaw swój kontakt, a my skontaktujemy się z Tobą! Wypełnij formularz – elastyczne opcje, szybki kontakt, pomoc dostępna w całej Polsce. Odkryj, jak możemy wspomóc Twój biznes!