Ubezpieczenia na życie dla Ciebie

Odkryj wyjątkowe rozwiązania, które nie tylko chronią przed niespodziewanymi zdarzeniami, ale także zapewniają wsparcie w przypadku nieszczęśliwych wypadków czy utraty pracy. 

Ubezpieczenia na życie dla Ciebie

Odkryj wyjątkowe rozwiązania, które nie tylko chronią przed niespodziewanymi zdarzeniami, ale także zapewniają wsparcie w przypadku nieszczęśliwych wypadków czy utraty pracy. 

Poczuj luksus i bezpieczeństwo dzięki Luksusowym Ubezpieczeniom 🌟
Indywidualne rozwiązania - Zadbane dziedzictwo

Luksusowe ubezpieczenia na życie

Daj swoim najbliższym nie tylko finansową ochronę, ale także spokojną przyszłość pełną dostatku. Nasze spersonalizowane ubezpieczenia na życie nie tylko zapewniają stabilność w trudnych chwilach, ale również kreują ścieżkę do życia pełnego możliwości.

Bez względu na to, czy marzysz o bezpiecznym domu, edukacji dla dzieci czy spełnieniu swoich pasji, nasza oferta ubezpieczeń tworzy solidne fundamenty dla Twojego planu życiowego. Razem z nami zbudujesz przyszłość, w której zabezpieczenie finansowe idzie w parze z radością i spełnieniem. Odkryj, jak możemy pomóc Ci stworzyć historię sukcesu, gdzie każde wyzwanie to tylko kolejna szansa na osiągnięcie wyjątkowego życia.

Ochrona dopasowana do Twoich wyborów

Inwestowanie w swoje bezpieczeństwo to decyzja o spokoju i elastyczności. Nasza ochrona dopasowuje się do Twoich wyborów, umożliwiając świadome kształtowanie bezpiecznej przyszłości. Warto inwestować teraz, aby cieszyć się spokojem i swobodą w każdym momencie życia.

Ubezpieczenia na życie

Ochrona życia, leczniczy fort: nasze ubezpieczenia na życie i wypadek choroby – Solidna Baza Bezpieczeństwa.

Ubezpieczenia NNW

Zanim nastąpi wypadek to tylko moment, ale z nami każda chwila jest zabezpieczona. Bezpieczeństwo w sytuacjach trudnych, włącznie z utratą pracy.

NNW szkolne

Nie tylko szkoła, także zajęcia pozaszkolne i sport Zapewnij sobie spokój, a dziecku dodatkową bezpieczną przestrzeń do rozwijania pasji i aktywności.

Opieka medyczna

Zapewniając ochronę na wizyty lekarskie, dbamy o Twoje zdrowie, świadomi aktualnych standardów ochrony na funduszu. Gwarantujemy dostęp do profesjonalnej opieki medycznej, kiedy jej potrzebujesz.

Ubezpieczenia pod kredyt

Zabezpieczamy twój kredyt hipoteczny, dając pewność i bezpieczeństwo zarówno Tobie, jak i bankowi. Odkryj spokojną przyszłość z naszym ubezpieczeniem.

Ubezpieczenia dla młodych

Zabezpiecz swoją młodość. To klucz do bezpiecznego startu w dorosłość, oferując wsparcie, pewność i swobodę na początku życiowej podróży.

Zabezpieczenie przyszłości dziecka

Z nami, Twój największy skarb będzie mógł spokojnie odkrywać świat, bez względu na niespodziewane zdarzenia. To więcej niż polisa – to inwestycja w pewne i bezpieczne jutro.

Skrojone na miarę Twoich potrzeb ubezpieczenia – sprawdź, zanim zdecydujesz! Dowiedz się więcej o korzyściach, skonsultuj się z Ekspertem. 

Klient indywidualny

Zabezpiecz swoją przyszłość z Aktywum, wybierając ofertę finansową skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Oferta dla firm
Dla rolników

Niezależnie od tego gdzie jesteś

Twoje bezpieczeństwo nie zna granic! Nasze ubezpieczenia można zawrzeć online, bez względu na odległość. Działamy bez limitu kilometrów, bo wiemy, że ochrona nie zna barier przestrzennych.

Bezpieczne życie jest teraz na wyciągnięcie kursora – zabezpiecz się online, gdziekolwiek jesteś!

Opinie klientów

Sprawdź jak się z nami pracuje

2024-07-15
Polecam! Ubezpieczenie w korzystnej cenie, bardzo sprawnie przeprowadzone. Super kontakt i wszystko zrozumiale wytłumaczone 👍🏻👍🏻
2024-07-10
Szybko, sprawnie i luksusowo - otrzymałem najlepszą ofertę na leasing i ubezpieczenie samochodu - dealer i konkurencja nie była nawet blisko by zaproponować podobną ofertę. Wszystko sprawnie załatwione. Profesjonalizm oraz dbałość o każdy szczegół na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.
2024-07-09
Polecam, profesjonalna obsługa, ubezpieczenia w dobrych cenach! 🙂
2024-06-21
Bardzo profesjonalna obsługa pani Ola wszystko wytłumaczyła wybrała odpowiednie ubezpieczenie wszystko zalatwione bez wychodzenia z domu polecam
2024-05-08
Profesjonalizm na każdym kroku, firma godna zaufania
2024-03-08
Profesjonalnie, miło i z zaangażowaniem ☝️🖐. Polecam
2024-03-07
Cieszę się, że trafiłem do Aktywum 🌟 Pani Kinga doradziła i krok po kroku przeprowadziła mnie przez proces zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane, a obsługa przeszła bardzo sprawnie. Z całego serca polecam współpracę z Aktywum 🧡
2024-02-28
Pełen profesjonalizm firmy🙂 Pani Aldona która tam pracuje i nam pomagała przejść przez ciężka drogę do kredytu, potrafiła poświęcić swój prywatny czas aby pomóc z całością i zawsze z uśmiechem na twarzy. Dziękuję firmie i szczególnie pani Aldonie za to że poświęciła dodatkowy czas(nie musiała) aby wkoncu udalo mi się zdobyć kredyt jaki potrzebowałem🙂 polecam
2024-02-16
Dzięki Pani Aldonie zaoszczędziłem na ubezpieczeniu ponad 4 tysiące. Jedna z firm chciał mnie oszukać, jednak pomoc i życzliwość Pani Aldony doprowadziła do lepszych warunków polisy na samochód. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam! Jeżeli szukać kogoś kto zajmie się sprawą od początku do końca to z pewnością jest to ta firma 🙂
2024-02-09
Bardzo miła obsługa, profesjonalne doradztwo w każdej sytuacji super pomoc ,Polecam z całego serca jesteśmy zadowoleni z ubezpieczenia na mieszkanie i z ubezpieczenia na samochód JESZCZE RAZ POLECAMY TYLKO AKTYWUM

Ciekawi Cię - temat ubezpieczeń na życie? 💎

Ubezpiecz się online, gdziekolwiek jesteś

Zamów bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz, a my odezwiemy się, by omówić opcje dostosowane do Ciebie i odpowiedzieć na wszelkie pytania przed podjęciem decyzji.